Kontakta oss

Kontakta oss på 026-26 70 70, resor@resekompani.se eller via
formuläret nedan, så återkommer vi så snart vi kan.

Resebyråchef 070-655 12 86

Monica Börsheim

monica@resekompani.se

Grupp- och konferens

Ulrica Malmesjö

ulrica@resekompani.se

Grupp- och konferens

Lisa Smith Bergström

lisa@resekompani.se

Affärsresesäljare

Jennifer Viklund

jennifer@resekompani.se

Affärsresesäljare

Thomas Levin

thomas@resekompani.se

Affärsresesäljare

Anette Engström

anette@resekompani.se

Ekonomi och administration

Kenneth Åberg

kenneth@resekompani.se

Data och IT